Miskolc 24.2°C
Miskolc 24.2°C

Államtitkárrá nevezik ki a Miskolci Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának Alkalmazott Társadalomtudományok Intézetét vezető Dr. Szabó-Tóth Kinga Dóra egyetemi docenst – közölte az intézmény honlapján
.A tájékoztatás szerint a szakember hosszú évek óta meghatározó szereplője a miskolci társadalomtudományi képzésnek és kutatásnak. Az intézet igazgatójaként több hazai és nemzetközi program koordinálásában vett részt, kutatási területei közé tartozik egyebek mellett a társadalmi egyenlőtlenségek, a családszociológia és a regionális társadalmi folyamatok vizsgálata.
A Miskolci Egyetem közleménye hangsúlyozza: az új megbízatás az intézmény számára is elismerést jelent, mivel az egyetem oktatói és kutatói közül egyre többen kapnak szerepet az országos szakpolitikai és tudományos közéletben.
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.