Miskolc 24.2°C
Miskolc 24.2°C

Úgy tudjuk, magyar szakemberrel folytatja a csapat Miskolcon.
A DVTK az előző szezonban csak a 11. helyen zárta az NB I-et, így a következő idényt az NB II-ben kezdi meg. A diósgyőri klubnak több jelöltje is volt arra, ki irányítsa majd az együttest a másodosztályú szezonban, ilyen volt például a gárda korábbi trénere, a Honvédtól távozó Feczkó Tamás is.
A Csakfoci információi szerint azonban eldőlt, hogy a DVTK annak a Takács Péternek adja meg az esélyt, aki a biztos kiesés után, Nebojsa Vignjevic távozását követően megbízott vezetőedzőként az utolsó bajnokikon a kispadon ült. Takáccsal az első meccsét meg is nyerte az együttes, 2-1-re győzött Kisvárdán, igaz, ezt két vereség (ETO 0-4, Paks 1-3) követte.
Takács a tűzoltó szerep előtt másodedzőként, valamint a DVTK II és több korosztályos együttes vezetőedzőjeként is dolgozott a klubnál.
Cikk: Csakfoci.hu | Fotó: DVTK
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.