Miskolc 22.8°C
Miskolc 22.8°C

Feloldották a látogatási tilalmat és a kötelező maszkviselést a miskolci Szent Ferenc Tagkórházban – közölte közösségi oldalán a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház.
A tájékoztatás szerint a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya visszavonta a korábban, az akut légúti megbetegedések halmozódása miatt elrendelt intézkedéseket. A látogatási tilalom és a maszkhasználati kötelezettség 2026. május 18-ától megszűnt.
Az intézmény megköszönte a betegek, hozzátartozók és látogatók türelmét és együttműködését.
Ez a weboldal sütiket használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Néhány elengedhetetlen a webhely működéséhez, míg mások segítenek elemezni és javítani a felhasználói élményt. Kérjük, tekintse át lehetőségeit, és válasszon.
Ha 16 évesnél fiatalabb, kérjük, győződjön meg arról, hogy szülője vagy gyámja beleegyezését adta, a nem alapvető sütik használatához.
A beállításait bármikor módosíthatja, a további információkért az adatkezelésről, kérjük, olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat. Beállításait később módosíthatja megváltoztathatja.
Ne feledje, hogy ha bizonyos típusú sütik, vagy szolgáltatások letiltása mellett dönt, az befolyásolhatja a webhely által nyújtott élményét és az általunk kínált szolgáltatásokat.
Néhány szükséges erőforrást blokkolva lett, ami hatással lehet a harmadik féltől származó szolgáltatásokra és befolyásolhatja az oldal működését.