2024 Május 19. - Vasárnap
2024 May 19. - Vasárnap

Közel 50 gólt dobva győztek a diósgyőri kézisek

2024.04.28.

Hajdúböszörmény ellen a hajrában fantasztikus támadó játékot produkálva felszántotta a pályát a Diósgyőr. Molnár Andrásék végül egy híján ötven gólnál álltak meg és 49-28 arányban itthon tartották az újabb fontos két pontot egy lépéssel közelebb kerülve a feljutást jelentő bajnoki címhez.

A találkozón Torma Antal 46 százalékos hatékonysággal védett, míg minden nevezett hazai mezőnyjátékos betalált. A legtöbb hazai gólt Kohlrusz Levente szerezte tízzel, ám Kiss Róbert Ferenc is kilencig jutott.

"4-5 perc bizonytalanság után magunkra találtunk és igazán nagy tempót diktáltunk. A második félidőben dicséretes, hogy a lőtt gólokat tartottuk, de a védekezésünk már nem volt olyan feszes, mint előtte. Ez az eddigi gólrekordunk amire büszkék vagyunk!! Már csak három…"

Forrás: DVTK.eu